BRÁNA POSUVNÁ VEDENÁ PO KOLEJNICI

 

BRÁNA POSUVNÁ VEDENÁ PO KOLEJNICI  

Vážení zákaznici ,

Vjezdové brány jsou pochopitelně určeny k zajištění příjezdové cesty na pozemek nejen ve Zlíně , Uherském hradišti nebo jinde po celé ČR  Musí být tedy nejen kvalitní a praktické, ale zároveň designově zajímavé. Zaměřme se tedy na jednotlivé varianty…

Vjezdové brány – pojezdové vedené po kolečku 

Doba, kdy byly vjezdové brány vesměs pouze otočné a ovládané ručně, je již nenávratně pryč. Aktuálně si je totiž možné pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nelze totiž zapomínat, že je vjezdová brána často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru se tedy rozhodně nesoustřeďujte jen  na design. Především je ale nutné zvolit kvalitní komponenty pro vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v lecčem liší a nehodí se na všechna místa. 

  • Pojezdové (kolejnicové) brány.Tato vjezdová brána jezdí po kolejnici, které je instalována na zemi přes cestu a podél oplocení. Tu je samozřejmě vhodné pravidelně čistit, jinak brána nebude příliš funkční. Navíc je třeba rovný terén.

Jak je z tohoto výčtu patrné, na nedostatečný výběr si v této oblasti v žádném případě nelze stěžovat. Výběru té nejvhodnější vjezdové brány je ovšem nutné věnovat dostatek času a pozornosti, neboť se nejedná o levnou záležitost.

 

 S pozdravem 

 kolektiv obchodu 

 fa Bartek vrata s.r.o.

 

     

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás