Akce Kružík - sekční garážová vrata

 

AKCE Kružík sekční garážová vrata 

 

KRUŽÍK sekční garážová vrata patří k nejkvalitnějším česjým výrobcům garážových vrat v ČR.

Sekční vrata jsou dnes nejčastěji používaným typem garážových vrat. Vrata se skládají z částí s výškou 500 nebo 610 mm, které jsou nad hlavou zvedány pomocí vodicích drah. Sekční garážová vrata mohou být vybavena  kvalitním stropním pohonem  a dálkovým ovládáním .

Nová technologie povrchové upravy vrat DURA PRINT se zárukou 10 let na stálobarevnost odstínů vrat a nejširší nabídka laminovacích fólií na trhu. Vynikající termoizolační vlastnosti .Sekce jsou vždy 40 mm silné.

Vrata Kružík jsou vybavena kvalitními pohony Door Max s nylonovými řemeny a zárukou 36 měsíců . Vrata pak mají velmi tichý a klidný chod.Samozřejmostí je  dálkové ovládání  a nouzové obdlokování vrat při výpadku elektrické energie .

Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a kazeta a v poslední době také zákazníky velmi oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě  nebo  vrata ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.

Sekční garážová vrata Kružík 

mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.

Kvalitní pohon pro sekční garážová vrata -Door Max  

Kvalitní pohon zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat. 

Všechny stropní pohony mají navíc integrované LED osvětlení. 

Pohony vrat je možné propojit s dálkovým ovládáním. Stropní pohon Door-max je cenově nejvýhodnější typ pohonu pro privátní vrata, který máme v nabídce a současně mají záruku 36 měsíců.Příslušenství se zárukou 24 měsíců  nabízí dobrou  bezpečnost ovládání vrat a kvalitní zpracování všech detailů . Příslušenství pro pohony Door Matic  splňují veškeré normy a požadavky EU . 

Pohony Door Max  rozpoznají překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Záruka na pohon je 36 měsíců.

 

Petr artek, jednatel společnosti

Kontaktujte nás