Door Max-kvalitní stropní pohony pro garážová vrata.Záruka 36 měsíců

 

Door Max-kvalitní stropní pohony pro garážová vrata. 

Nabízíme vám pohony řady DOOR MAX pro garážová vrata o různé síle podle plochy a váhy vrat.

Obsluha a ovládání pohonů DOORMAX jsou velmi pohodlné. Schopnost měkkých startů a zastavení zaručuje maximálně tichý chod vrat a snižují jejich opotřebení. Všechny stropní pohony mají navíc integrované LED osvětlení. Pohony vrat je možné propojit s dálkovým ovládáním. Stropní pohon Door-max je cenově nejvýhodnější typ pohonu pro privátní vrata, který máme v nabídce.

Pro motorizaci garážových vrat používáme kvalitní stropní pohony řady  DoorMax 600, 1000 a 1200 Nm .

 

VÝHODY MOTORIZACE PRO GARÁŽOVÁ VRATA DOORMAX 

Pohon Door Max technické specifikace 

Dle provedení má tlačnou a tažnou sílu 650 Nm nebo 1000 Nm a 1200 Nm.Pohony splňují veškeré normy a požadavky EU. Pohon při dojezdu a rozjezdu vrat reguluje ovládací sílu a proto je maximálně tichý a bezpečný.

Stropní pohony DOORMAX odpovídají všem bezpečnostním a moderním požadavkům pro ovládání garážových vrat.Pohon je standartně vybaven funkcemi soft start / soft stop, automatické zavírání i kontakty pro připojení bezpečnostních prvků, jako jsou fotobuňky nebo stop tlačítko. 

  • Pohony řady STANDARD jsou nabízeny v silách 600 Nm, 1000 Nm a 1200 Nm.
  • Pohony řady SPEED jsou nabízeny v silách 600 Nm, 1000Nm a 1200 Nm . rychlost otevření vrat cc 10-15 sekund dle provedení ppohonu a výšky vrat 

Návod pro instalaci pohony DoorMAx  ke stažení    ZDE

  • U stropních pohonů DOORMAX je na výběr řetězová nebo řemenová (nylonová) vodící dráha.
  • Balení motoru obsahuje hlavu motoru, 1 ks 4–kanálového dálkového ovladače s technologií plovoucího kódu o frekvenci 433,92 MHz a držáky pro uchycení vodící kolejnice.
  • Nastavení koncových poloh i naladění dálkového ovladače je velice jednoduché a rychlé
  • Lehký a plynulý chod je zabezpečen pomocí funkce soft start / soft stop, která zaručuje pomalý rozjezd a pomalý dojezd vrat do koncových poloh, což zajišťuje maximálně tichý chod vrat a dlouhou životnost.
  • K pohonům lze doplnit volitelné příslušenství, jako jsou bezpečnostní fotobuňky, bezdrátové nebo kabelové nástěnné tlačítko, ochranný kontakt vstupních dveří nebo externí přijímač.¨
  • Při výpadku elektrického proudu zůstane pohon zablokovaný proti nežádoucímu otevření. V tomto případě lze vrata otevřít ručním nouzovým odblokováním. 
  • Stropní pohon DOORMAX je možno doplnit o záložní baterii, která zajišťuje jeho provoz po výpadku elektrického proudu.

Stropní pohony garážových vrat pro rodinné domy Door Max  se zárukou 36 měsíců nabízí dobrou  bezpečnost ovládání vrat a kvalitní zpracování všech detailů 

Kontaktujte nás