DOORMATIC UNIVERSÁLNÍ EXTERNÍ PŘÍJMAČ 230V VRATA A BRANY FREKVENCE 433,92 MHZ

Často se setkáváme s dotazy našich zákazníků, jak vyřešit ovládání více zařízení jako např. garážová vrata, posuvné brány, rolety a žaluzie jedním dálkovým ovladačem. Představme si například situaci, že máte zakoupena garážová vrata Kružík  s pohonem Door Matic. 

Nyní si chcete pořídit pro Vaší posuvnou bránu pohon Somfy  Elixo  nebo pro křídlovou bránu třeba pohon Somfy Ixengo , které jsou neméně kvalitní co se funkcí a zpracování týče jako  výrobce, firma Door Matic. Jak ale vyřešit ovládání pohonů od jiných výrobců stejným ovladačem? 

Odpovědí na tuto otázku je zařízení, kterému se říká externí přijímač. Vrátíme se tedy k příkladu, že máme garážová vrata Kružík s pohonem Door Matic   a k nim stávající čtyřkanálové dálkové ovladače Door matic . Vycházíme ze situace, že máte funkční ovladače k pohonu garážových vrat Kružík a těmi chcete ovládat i druhé zařízení s pohonem od jiného výrobce. Důležité je, aby stávající dálkové ovladače měli volný kanál, tedy volné tlačítko, na které se pak naladí frekvence jiného zařízení, v našem případě pohonu posuvné či křídlové brány Somfy.

Nyní je zapotřebí zakoupit externí přijímač výrobce, jehož zařízení již používáme. V našem případě tedy výrobce stropního pohonu pro garážová vrata, DoorMatic . Externí přijímač Door Matic má označení 343 a nabízíme jej s frekvencí 433 Mhz  . Externí přijímač pak nainstalujete přímo do pohonu posuvné brány nebo do řídící jednotky brány křídlové. Volné tlačítko na stávajícím dálkovém ovladači pak sloučíte s externím přijímačem a nyní můžete bez problémů ovládat zařízení SOMFY pomocí ovladače DoorMatic.

Toto samozřejmě platí například i pro kombinaci garážových vrat s pohonem Hormann, Sommer, Liftmaster atd. a jiným zařízením s pohony od výrobců jako jsou např. Came, Nice, Somfy a další. 
 
Platí tedy, že chcete-li ovládat jiné zařízení Vašimi stávajícími ovladači, vždy hledejte externí přijímač stejné značky jako je značka Vašeho stávajícího zařízení. Kompletní nabídku externích přijímačů naleznete zde.

Kontaktujte nás

Bartekvrata, s.r.o.

Bartekvrata, s.r.o.
Sazovice 230
763 01 Mysločovice
IČO: 269 32 041
DIČ: CZ 269 32 041
+420 774 488 595 obchod@bartekvrata.cz Sklad: Výdej zboží
Sazovice 230
763 01 Mysločovice

POZNÁMKA - osobní odběr z důvodu nákazy-Covit 19 znovu obnoven .Prosíme o dodržování vládních nařízení .
Osobní odběr jen na základě tel domluvy.
Drobné díly jako ovladače,příjmače,pohony vrat a bran z jen zasíláme.

Děkujeme za pochopení

Osobní odběr nutná telefonická dohoda.
Osobní odběr pouze nadrozměrné zboží jako vrata ,pohony bran a vrat a jiné nadrozměrné výrobky a to v termínu :
Pátek od 15 do 17 hodin
tel.: +420 774 488 595
Není možné platit platební kartou.
Platba pouze hotově v režimu EET.
Platba při osobním odběru pžes QR kod
Platby prosíme uskutečňovat pokud je to možné jen bankovním převodem .
Děkujeme za pochopení


Vytvořeno službou Webnode E-shop