Akce Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Garážová vrata Hörmann Berry typ N 80 rozměr 2375 x 2125 barva Ral 7016 antracit

 
Dostupnost Dodání 14 pracovních dnů
Varianta
Běžná cena 15 500 Kč
Ušetříte 6 523 Kč (–42 %)
8 977 Kč
   
Značka Hörmann
Kategorie Výklopná vrata Hörmann
Záruka 24
 

Garážová vrata Hörmann Berry typ N 80 rozměr 2375x 2000 barva Ral 7016 antracit Výklopná vrata Hormann Berry, se strukturovaným povrchem Pearlgrain v barvě RAL 7016,

Garážová výklopná vrata HÖRMANN BERRY n 80 základní sestava s vestavěným zámkem a se stropní vodící lištou pro soukromé použití v jednotlivých a fiadových garážích. Připravená pro doplnění pohony garážových vrat Hörmann nebo od jiných výrobců.

 Berry N 80 výklopHörmann berry - LOGOBerry N 80 zámekKryty N 80

Vrata dodáváme ve čtyřech akčních velikostech (doporučený stavební otvor při montáži za otvor):
2375 x 2000 mm, 2375 x 2125 mm
2500 x 2000 mm, 2500 x 2125 mm

Pro správný výběr velikosti dle otvoru si otevřete katalog výklopných vrat, kde díky montážním údajům zjistíte vhodný rozměr vrat dle stavební situace. Nebo nás kontaktujte.

Berry N 80 85187_Berry-Tore_CZ

Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou pružné ochranné kryty nad rameny pák. Tyto kryty zcela zakrývají nebezpečný prostor a snižují tak nebezpečí nechtěného zhmoždění nebo sevření. Tak vysoký bezpečnostní standard mají jen výklopná vrata Hörmann.

Vícenásobný pružinový systém spolehlivě zajišťuje vrata před pádem. Pokud by se některá pružina zlomila, ostatní, neporušené pružiny vrata zajistí. Vzdálenost vinutí pružin je přitom tak malá, že i dětské prsty jsou prakticky chráněny před sevřením. Komfortně uzavřeno Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Tím mezi vraty a rámem nezůstane žádná mezera. Vrata jsou po celém obvodu těsně uzavřena.

Lepší ochrana proti vloupání Jedinečné zamknutí výklopných vrat Hörmann otočnou závorou pevně zafixuje rohy křídla vrat na rámu a tím je zavře mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je prakticky nemožné. Pomocí volitelné sady pro dodatečnou výbavu umožňující jednoduchou svépomocnou montáž můžete vrata zamknout ještě nahoře.

MOTORIZACE VRAT :

Individuální komfort obsluhy pro svá automatická výklopná vrata mohli kdykoli pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí společnost Hörmann pro všechny montážní situace vhodné kvalitní pohony vrat řady Pro Matic a kvalitní příslušenství od ručního vysílače „mikro“ přes kódovací tlačítko a čtečku otisků prstů až po speciální řešení, například nouzový akumulátor.

Hörmann ProMatic4_Bi secur

Doprava:

Z důvodu rozměrové náročnosti výrobku doporučujeme  osobní odběr nebo rozvoz Naší dopravou . 

Doprava výrobku k zákazníkovi je možná pouze při předchozí domluvě našim rozvozem  cena dopravy  dle individualní domluvy !

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.