Akce Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Garážová vrata Hörmann Berry typ N 80 rozměry 2500 x 2000 barva bílá

 
Dostupnost Na dotaz
Varianta
Běžná cena 14 500 Kč
Ušetříte 6 625 Kč (–46 %)
7 875 Kč
   
Značka Hörmann
Kategorie Výklopná vrata Hörmann
Záruka 24
 

Garážová vrata Hörmann Berry typ N 80 rozměr 2500x 2000 barva bílá

 

Výklopná vrata Hormann Berry, se strukturovaným povrchem Pearlgrain v barvě bílá dle RAL 9016.Garážová výklopná vrata základní sestava s vestavěným zámkem  pro soukromé použití v jednotlivýh a fiadových garážích. Připravená pro doplnění pohony garážvých vrat Hörmann nebo od jivých výrobců.

vrata Hormann Berry, se strukturovaným povrchem Pearlgrain v barvě bílá  v odstínu  RAL 9016

Berry N 80 bílá AHörmann berry - LOGOKryty N 80Berry N 80 zámek

Vrata dodáváme ve čtyřech akčních velikostech (doporučený stavební otvor při montáži za otvor):
2375 x 2000 mm, 2375 x 2125 mm a 2500 x 2000 mm, 2500 x 2125 mm

Pro správný výběr velikosti dle otvoru si otevřete katalog Výklopných vrat, kde díky montážním údajům zjistíte vhodný rozměr vrat dle stavební situace. Nebo nás kontaktujte.

Katalog výklopných vrat Hörmann Berry N 80

Příkladem vysokého bezpečnostního vybavení výklopných vrat Berry jsou pružné ochranné kryty nad rameny pák. Tyto kryty zcela zakrývají nebezpečný prostor a snižují tak nebezpečí nechtěného zhmoždění nebo sevření. Tak vysoký bezpečnostní standard mají jen výklopná vrata Hörmann.

Vícenásobný pružinový systém spolehlivě zajišťuje vrata před pádem. Pokud by se některá pružina zlomila, ostatní, neporušené pružiny vrata zajistí. Vzdálenost vinutí pružin je přitom tak malá, že i dětské prsty jsou prakticky chráněny před sevřením. Komfortně uzavřeno Speciálně tvarované rameno páky přitiskne vrata při zavírání těsně na zárubeň a vrata se sama přitáhnou. Tím mezi vraty a rámem nezůstane žádná mezera. Vrata jsou po celém obvodu těsně uzavřena.

Lepší ochrana proti vloupání Jedinečné zamknutí výklopných vrat Hörmann otočnou závorou pevně zafixuje rohy křídla vrat na rámu a tím je zavře mnohem bezpečněji než obvyklé rozvory. Vypáčení vrat je prakticky nemožné. Pomocí volitelné sady pro dodatečnou výbavu umožňující jednoduchou svépomocnou montáž můžete vrata zamknout ještě nahoře.

Individuální komfort obsluhy pro svá automatická výklopná vrata mohli kdykoli pohodlně a jednoduše obsluhovat, nabízí společnost Hörmann pro všechny montážní situace vhodné kvalitní pohony vrat řady Pro Matic a kvalitní příslušenství od ručního vysílače „mikro“ přes kódovací tlačítko a čtečku otisků prstů až po speciální řešení, například nouzový akumulátor.

Doprava:

Z důvodu vysoké velikosti výrobku možný pouze osobní odběr! 

Doprava výrobku k zákazníkovi je možná pouze při předchozí domluvě našim rozvozem  cena dopravy  dle individualní domluvy !

Děkujeme za pochopení.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.