Dvoukřídlá garážová vrata Kružík

Akce dvoukřídlá garážová vrata hliníková zateplená Kružík

 

Akce dvoukřídlá garážová vrata hliníková zateplená  Kružík 

Potřebujete nová kvalitní křídlová garážová vrata? 

.......nehledejte máme pro Vás řešení 

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních,průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat.

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace , zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. 

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také  pozáručního servisu.

Křídlová garážová vrata Kružík

jsou vždy vyráběna přesně na míru z kvalitních panelů o síle 40 mm s ocelovým povrchem s výbornými tepelně-izolačními vlastnostmi nebo z ALU hliníkových sekcí plně prosklených dle požadavků zákazníků.

Jsme schopni vyrobit garážové vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

Součástí každé dodávky garážových vrat může být samozřejmě i příslušenství – stropní pohony garážových vrat, průmyslové pohony garážových vrat a široký sortiment příslušenství např. dálkové ovládání vrat, kódovací klávesnice, klíčové spínače, vstupní skenery. Nejmodernější technologie výroby sekčních garážových vrat garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK a Hörmann certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti. Bezpečný provoz vrat zaručuje přísná evropská norma EN 13241–1.

Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku garážových vrat i vysokou flexibilitu s vyškoleným týmem montážních a servisních techniků.

Křídlová garážová vrata s hliníkovým masivním rámem

  

jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata námi dodávaná i vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.
K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem.

VÝHODA -NÍZKÝ PRÁH  KŘÍDLOVÝCH VRAT 

Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. 
Hliníkový masivní rám 
Masivní hliníková konstrukce zaručuje dlouhou životnost těchto vrat. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem. 

BAREVNÉ KOMBINACE VRAT 

Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesíti dekorů a imitací dřeva  a foliii .Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu typu lamela, středová drážka,hladký panel nebo kazeta i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

Tato vrata umožňují použití jakéhokoli typu panelu i příslušenství Lze tedy použít libovolné prosklení, madla, kliky, větrací mřížky, nerezové dekory a podobné.

MONTÁŽ

Montáž probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. 

 

 

MOTORIZACE KŘÍDLOVÝCH VRAT

nutno použít specialní adaptér křídlových vrat s pohonem 

Každé garážové vrata v dněšní moderní době potřebuji i kvalitní a spolehlivý pohon. Pro motorizaci vrat používáme stropní pohony Marantec od předního německého výrobce s 5 letou záruční dobou  a také  vlastní pohony Door-Max . 

Mimo to dodáváme na trh  pohony od výrobců Hörmann s 5 letou záruční dobou a motory od předních výrobců CAME, SOMFY, King Gatec .Stropní pohony pro privátní vrata do max. šíře 6000mm a váhy 250 kg mají moderní design, nízkou spotřebu el energie vlastní osvětlení díky úsporným žárovkám- popřípadě LED instalaci. Standartní dodávka stropních nebo průmyslových pohonů obsahuje vždy minimálně 1 kus dálkového ovládání.

VÝHODY MOTORIZACE VRAT

  • tichý chod vrat s použitím nylonových řemenů
  • vrata s plynulým rozjezdem a dojezdem
  • vrata reverzují při nájezdu na překážku- nedojde k poškození vrat
  • jednoduchá obsluha 
  • dálkové ovládání vrat
Petr artek, jednatel společnosti

 

 
Celý článek

Dvoukřídlá garážová vrata

Kontaktujte nás