Garážová sekční vrata privátní

Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

Nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy Kružík a vrata Hörmann 

Potřebujete kvalitní garážová vrata?

            .... nehledejte máme pro Vás řešení 

                                                                                                       

Společnost Bartek vrata s.r.o. 

disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů.

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. 

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

 • Tradiční dodavatel garážových vrat
 • Zajišťujeme kompletní servis dodávky
 • Vysoká kvalita montážních prací a servisu

NABÍDKA KVALITNÍCH GARÁŽOVÝCH VRAT PRO ROK 2019 v Našem e- shopu 

 

Akce garážová vrata Kružík    

 Akce 2019 Kružík vrata Akční ceny již od 13225,- Kč včetně DPH  

kvalitní sekční garážová vrata od předního českého výrobce  

 

 Akce garážová vrata Hörmann  

Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a  kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vratab jsou vybavena kvalitními pohony  Door Max s kvalitními nylonovými řemeny ,tím pádem mají vrata tichý a klidný chod,  dálkovým ovládáním  a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Kvalitní pohon Door Max  zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Všechny stropní pohony mají navíc integrované LED osvětlení. Pohony vrat je možné propojit s dálkovým ovládáním. Stropní pohon Door-max je cenově nejvýhodnější typ pohonu pro privátní vrata, který máme v nabídce.

Door Max  příslušenství se zárukou 24 měsíců  nabízí dobrou  bezpečnost ovládání vrat a kvalitní zpracování všech detailů . Příslušenství pro pohony Door Matic  splňují veškeré normy a požadavky EU . 

Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

Záruka na pohon je 36 měsíců.

 

Vrata Hörmann jsou vyráběna  dle nových evropských norem a   splňuji nejnovější technické normy EU.Mohou mít libovolný tvar a dekor dle  panelů.Základní řada dekorů vrat je středová drážka 

Základní barevné  dekory jsou bálá RAL 9010 RAL 8028 hnědá RAL 7116 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony Hörmann s nylonovým řemenem  a  2 kusy  dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie.

       

Kvalitní stropní pohony Hörmann řady ProLift a ProMatic serie 3 Bisecur 

zaručují klidný a tichý chod Vašich vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

 

Sekční garážová vrata BV VRATA nová sekční vrata v nabídce již od 15699,- Kč 

 

SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA BV VRATA 

Vrata jsou vyráběna  dle nových evropských norem a splňuji nejnovější technické normy EU .Mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů .Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a Nově také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě RAL 9006  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony ERTE 4015 s řetězovou dráhou  nebo je mořné dodat vrata také s nylonovým řemenem ,Standartně doddáváno se 2 kusy dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie .

Sekční garážová vrata BV VRATA mají taky velmi výkonný a tichý pohon 

Stropní pohony ERTE  4015 jsou vybaveny plynulým rozjezdem a dojezdem vrat bez rázů, dokáží reagovat na překážku v pohybu vrat ,Pohon ERTE zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat a velmi tichým chodem vrat .

Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

 

 

Petr artek, jednatel společnosti

Celý článek

 

MONTÁŽ ZAKOUPENÉHO ZBOŽÍ

Vážení zákazníci,

všechny výrobky zakoupené v našem internetovém obchodě Vám na dotázání můžeme odborně i nainstalovat,tím ziskáte možnost prodloužených záruk u Našich výrobků např u garážových vrat Kružík a Hörmann nebo třeba pohonů vjezdových bran King Gates , Came, Somfy ,Hörmann nebo Marantec 

Ceny montáží jsou kalkulovány individuálně dle objednaného zboží , stavební přípravy a rozsahu dodávky .

Dále získáte na některých produktech i rozšířenou záruku až 60 měsíců. Například u pohonů vrat a bran Hörmann + odbornou montáž .

V případě montáže je DPH učtováno ve výši 15% 

Pohud požadujete montáž je nutné uvéct do objednávky zboží do odstavce poznámka.

 • Bližší informace obdržíte na telefonu 774488595 nebo e-mailu bartekvrata@seznam.cz nebo info@bartekvrata.cz.

Cena dopravy je kalkulována individuálně na základě emailové nabídky, kterou obdrží zákazník dle skutečných nákladů.

Disponujeme vlastními montéry pro oblast Zlínska, Kroměřížska a Uherského Hradiště.

Naši montážní technici procházejí každoročním odborným školením u Našich dodavatelů.

 • Naše společnost zajišťuje jak záruční tak pozáruční servis výrobků prodávaných v Našem e shopu wwww.obchod.bartekvrata.cz

 

 

 S pozdravem 

 tým společnosti

 Bartek vrata s.r.o.

Novinky

AKCE brány samonosné 2018

Vážení zákaznici ,

Pro nadcházejicí zimu 2018 jsme pro Vás připravili AKCI brány samonosné 2018  

Jedná se o kompletní sady pro výrobu samonosných pojezdových bran 

 AKCE brány samonosné 2018

 AKCE brány s pohonem samonosné 2018

Vjezdové brány jsou pochopitelně určeny k zajištění příjezdové cesty na pozemek nejen ve Zlíně , Uherském hradišti nebo jinde po celé ČR . 

Musí být tedy nejen kvalitní a praktické, ale zároveň designově zajímavé. Zaměřme se tedy na jednotlivé varianty…

 • Vjezdové brány –  samonosné pojezdové

Doba, kdy byly vjezdové brány vesměs pouze otočné a ovládané ručně, je již nenávratně pryč. Aktuálně si je totiž možné pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nelze totiž zapomínat, že je vjezdová brána často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru se tedy rozhodně nesoustřeďujte jen  na design. Především je ale nutné zvolit kvalitní komponenty pro vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v lecčem liší a nehodí se na všechna místa. 

Samonosné brány sestava pojezdů + kvalitní komponenty brány 

 • výběr dle vjezdové šířky brány 
 • varianta je samonosná 
 • kvalitní provedení s 8-kolečkovýmivozíky a vysoce zátěžovým nosným profilem 
 • nosné profily v provedení ocel /základní černý povrch pro zinkování 
 • nosný profil zinkovaný 
 • sada kladek a dojezdových kapes pro snadnou instalaci 

Brána unguje tak, že ji  ručně nebo pohonem  vyneseme mimo samotný průjezd a uvolní tak jednoduše cestu. K její montáži tedy není potřeba rovný terén, stejně jako jakékoli zásahy do příjezdové cesty.Pouze je nutné vyhotovit kvalitní základ pro pojezdové vozíky .

Jak je z tohoto výčtu patrné, na nedostatečný výběr si v této oblasti v žádném případě nelze stěžovat. Výběru té nejvhodnější vjezdové brány je ovšem nutné věnovat dostatek času a pozornosti, neboť se nejedná o levnou záležitost.

 

 S pozdravem 

 kolektiv obchodu 

 fa Bartek vrata s.r.o.

 

Celý článek

Kontaktujte nás