Akce sekční garážová vrata KRUŽÍK

Akce sekční garážová vrata KRUŽÍK

Objevte exkluzivní nabídku vrata Kružík 2024 na našem webu www.bartekvrata-s-r-o.cz .

Kružík hladký panel -imitace-dreva-zlaty-dub

“Akční nabídka vrat Kružík 2024 přináší nejen sekční garážová vrata s panelem o tloušťce 40 mm, ale i kvalitní stropní pohony DOOR MAX s dálkovým ovládáním. Jsme lídři v poskytování nejširší nabídky akčních garážových vrat v různých rozměrech a provedení na trhu.

Tato akce platí pro privátní vrata o maximální šířce 2500-2750  mm, výšce od 1950- 2250 mm a nadpraží do 140 mm. Na vyžádání jsme schopni připravit cenovou nabídku i pro vrata o maximální šířce 3000 mm a výšce 2500 mm.

V rámci této akce získáte sekční garážová vrata s panelem o tloušťce 40 mm, dekorem lamela woodgrain, středovou drážkou a hladkým panelem. Základní barevné provedení obsahuje Duraprint s 15 odstíny dřevodekorů a povrchovou úpravu panelů Duraprint s garancí stálobarevnosti odstínů po dobu 10 let. Barevné odstíny panelů vrat v Ral jsou zárukou po dobu 24 měsíců.

Nezapomeňte, že k této akci nyní přidáváme i kvalitní stropní pohony DOOR MAX pro ještě pohodlnější ovládání vašich garážových vrat. Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost – vyberte si svá ideální garážová vrata s výhodou akční nabídky Kružík 2024!


Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost – vyberte si svá dokonalá garážová vrata s výhodou akční nabídky Kružík 2024!”