Akce King Gates kvalitní pohony pro křídlové brány King Gates

Akce pohony pro křídlové brány KingGates 

 

Pohony pro křídlové brány KingGates

- kvalitní pohony pro privátní využití 

Jedná se o kvalitní pohony křídlových bran předního výrobce pohonů pro vrata a brány  s dlouhodobou zkušeností ve výrobě pohonů . 

AKCE DOPRAVA ZDARMA pro označené výrobky 

King Gates jsou kvalitní pohony křídlových bran předního výrobce pohonů pro vrata a brány  s dlouhodobou zkušeností ve výrobě pohonů . 

Výrobce pohonů King Gates se vyznačuje dlouholetou tradicí ve výrobě pohonů a zakládá na kvalitě, ale také funkčnosti svých výrobků.

  • Tělo pohonu je vyrobeno z kvalitních materiálů, které zajistí maximální životnost pohonu ve všech klimatických podmínkách.
  • Pohon se vyznačuje tichým chodem, spolehlivostí a snadnou instalací. 
  • Jedná se o kvalitní pohon s jednoduchou, ale přitom robusní konstrukcí. 

 

AKCE CouperKit - sada pohonu pro dvoukřídlou bránu do 2 m šířky jednoho křídla a až do hmostnosti jednoho křídla 250 kg (závisí na délce křídla).

AKCE JET KIT 24  - sada pohonu pro dvoukřídlou bránu do 3 m šířky jednoho křídla a až do hmostnosti jednoho křídla 600 kg (závisí na délce křídla).

AKCE  JET KIT 230V LT  - sada pohonu pro dvoukřídlou bránu do 3 m šířky jednoho křídla a až do hmostnosti jednoho křídla 600 kg nebo1000 kg (závisí na délce křídla).

Kvalitní příslušenství - Elegantní dálkové ovladače 2-kanálové nebo 4-kanálové

 

Popis výrobků King Gates :

  • Nastavení síly pohonu lze regulovat plynule nastavením v řídící jednotce. Samozřejmostí je částečné otevření brány - průchod pro pěší. 
  • Další skvělou funkcí řídící jednotky v této třídě pohonů je možnost připojení elektrického zámku.
  • Funkce plynulého nastavení zpoždění zajistí přesný chod obou pohonů a zpoždění křídel přesně podle Vašich požadavků. Plynule lze také nastavit čas automatického zavírání (od 1s do 125s).
  • Pohony lze také použít pro otevírání brány směrem ven. 
  • Všechny díly v převodovce jsou ocelové.