Brána křídlová

Brány křídlové a vstupní branky k rodiiným domům - kvalitní díly pro výrobu od českého výrobce 

 

Vážení zákaznici ,

vjezdové brány jsou pochopitelně určeny k zajištění příjezdové cesty na pozemek nejen ve Zlíně , Uherském Hradišti nebo jinde po celé ČR . Musí být tedy nejen kvalitní a praktické, ale zároveň designově zajímavé. Zaměřme se tedy na jednotlivé varianty…

Vjezdové brány – křídlové

Doba, kdy byly vjezdové brány vesměs pouze otočné a ovládané ručně, je již nenávratně pryč. Aktuálně si je totiž možné pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nelze totiž zapomínat, že je vjezdová brána často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru se tedy rozhodně nesoustřeďujte jen  na design.

Především je, ale nutné zvolit kvalitní komponenty pro vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v lecčem liší a nehodí se na všechna místa. 

Stavitelné panty 

 

Spodní dorazy brány 

Kvalitní pohony pro křídlové brány 

Křídlové branky vchodové

Většinou se otevírají na pozemek. Z toho vyplývá, že cesta nemůže stoupat, ale pouze klesat. Křídlové brány si je možné pořídit jako jednokřídlé či dvoukřídlé. Jejich výhodou je zejména tichý chod, potřebují ovšem prostor k otevírání.

Jak je z tohoto výčtu patrné, na nedostatečný výběr si v této oblasti v žádném případě nelze stěžovat. Výběru té nejvhodnější vjezdové brány je ovšem nutné věnovat dostatek času a pozornosti, neboť se nejedná o levnou záležitost.