Brána vjezdová samonosná kompletní sada včetně pohonu a kování brány

Brána samonosná sada pro výrobu+sada pohonu  

Vjezdové brány –  samonosná pojezdové s pohonem 

AKCE doprava zvýhodněná cena kompletních sestav bran u všech sad s pohonem po celé ČR společností TOP Trans

Doba, kdy byly vjezdové brány vesměs pouze otočné a ovládané ručně, je již nenávratně pryč. Aktuálně si je totiž možné pořídit výrobky, které jsou praktické, nenáročné na obsluhu a rovněž esteticky zajímavé. Nelze totiž zapomínat, že je vjezdová brána často tím prvním, co je zvenčí z vašeho pozemku i domu vidět. Při výběru se tedy rozhodně nesoustřeďujte jen  na design. Především je ale nutné zvolit kvalitní komponenty pro vjezdovou bránu vhodného typu, neboť jednotlivé varianty se v lecčem liší a nehodí se na všechna místa. 

Nabízíme široký sortiment vjezdových bran a vchodových bránek, které splní vaše požadavky na kvalitu, praktičnost a design. Kromě špičkových pohonů od známých značek, jako jsou Somfy, Hörmann, Came a King Gates, máme v nabídce také excelentní produkty od renomovaného výrobce Cais.

Sady Fero a Enzo od Cais:

Tyto sady představují kompletní řešení pro výrobu vjezdových bran s využitím nejmodernějších technologií a prvotřídních materiálů. Sady Fero a Enzo od Cais jsou navrženy s důrazem na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost.

Při výběru vaší ideální vjezdové brány si můžete vybrat z široké škály variant, které splňují nejen technické požadavky, ale i estetické preference. Sady Fero a Enzo od Cais představují špičkové produkty, které vám zajistí dlouhou životnost a spolehlivost vaší vjezdové brány.

Sestava pojezdů + kvalitní komponenty brány + kvalitní pohon zaručují dlouhou životnost a spolehlivost JEDNOTLIVÝCH řešení 

  • výběr dle vjezdové šířky brány s pozinkovaným nosným profilem pro klidný a tichý chod vjezdové brány
  • sestavavy pro růjezd do 3,5m 
  • sestavavy pro růjezd do 4m 
  • sestavy pro růjezd  do 4,5m zesílené provedení 

Velký výběr kvalitních pohonných systémů vjezdové brány je zárukou úspěšného provozu   

Vjezdové brány s pohony Somfy ELIXO a Hörmann LINEA MATIC:Naše nabídka zahrnuje také vjezdové brány vybavené špičkovými pohony od renomovaných značek Somfy ELIXO a Hörmann LINEA MATIC. Tyto moderní technologie zajišťují plynulý pohyb brány a maximální

 Somfy pohony se zárukou 36 měsíců           

  

 Came pohony bran se zárukou 24 měsíců     

 

 Hörmann pohony bran se zárukou 60 měsíců