Dvoukřídlá garážová vrata hliníková zateplená Kružík

DVOUKŘÍDLÁ GARÁŽOVÁ VRATA KRUŽÍK

 

Dvoukřídlá hliníková garážová vrata KRUŽÍK 

Garážová hliníková křídlová vrata s přerušeným tepelným mostem představují zajímavou alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo posuvným vratům. Jsou ideální do garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Montáž dvoukřídlých garážových vrat probíhá vždy do otvoru. Garážová dvoukřídlá vrata je možné doplnit pevným nadsvětlíkem nebo použít zasklení pomocí hliníkového příčníku.

 • Kvalitní hliníkové profily s nepřerušeným tepelným mostem
 • Panty seřiditelné ve 3 osách
 • Montáž je možná i bez ostění a nadpraží
 • Možnost použití prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory

Dvoukřídlová garážová vrata s hliníkovým masivním rámem. K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Hliníkový masivní rám - Masivní hliníková konstrukce zaručuje dlouhou životnost těchto vrat. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem. Jsme schopni vyrobit garážové vrata na stavební otvor téměř jakéhokoli tvaru a rozměru.

Barvy vrat 

dekor Duraprint 3D tisk kvalitní povrchová uprava lamel vrat s dlouhou životností .Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti dekorů a imitací dřeva  a folii.

 • Dekor vrat zlatý dub

 KR17ST001_zlaty-dub_flat__1

Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu typu:

 •   lamela -středová drážka
 •   hladký panel

Křídlová vrata KRUŽÍK -dekory a prosklení 

umožňují použití jakéhokoli typu panelu i příslušenství. Lze tedy použít libovolné prosklení, madla, kliky, větrací mřížky, nerezové dekory a podobné.

MONTÁŽ

 • Montáž  dvoukřídlých vrat probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. 

VÝHODY MOTORIZACE VRAT

 • tichý chod vrat s použitím nylonových řemenů
 • vrata s plynulým rozjezdem a dojezdem
 • vrata reverzují při nájezdu na překážku- nedojde k poškození vrat
 • jednoduchá obsluha 
 • dálkové ovládání vrat

Součástí každé dodávky garážových vrat může být samozřejmě i příslušenství – stropní pohony garážových vrat, průmyslové pohony garážových vrat a široký sortiment příslušenství např. dálkové ovládání vrat, kódovací klávesnice, klíčové spínače, vstupní skenery. Nejmodernější technologie výroby sekčních garážových vrat garantují certifikáty TÜV na všechny výrobky firmy KRUŽÍK a Hörmann certifikát ISO 9001:2008 na systém řízení jakosti. Bezpečný provoz vrat zaručuje přísná evropská norma EN 13241–1.

Každé garážové vrata v dnešní moderní době potřebuji i kvalitní a spolehlivý pohon. 

Pro motorizaci vrat používáme stropní pohony Marantec od předního německého výrobce s 5 letou záruční dobou. Nebo vlastní pohony Door-Max  se zárukou 36 měsíců .

Díky zkušenostem i získaným certifikátům dnes naše společnost nabízí a garantuje nejvyšší kvalitu, bezpečnost provozu, záruku garážových vrat i vysokou flexibilitu s vyškoleným týmem montážních a servisních techniků.