Hörmann Pro Matic a Supra Matic série 4-kvalitní stropní pohony pro sekční garážová vrata a výklopná vrata. Záruka 5 let

Stropní pohony garážových vrat Hörmann Pro Matic a Supra Matic serie 4

Chytré řešení obsluhy Vašich garážových vrata Hörmann 

Už nikdy nemusíte při větru a nečase vycházet před dveře, abyste se podívali, zda jsou zavřena vrata. 

Na stisk tlačítka na dálkovém ovladači ukáže barva LED polohu vrat platí prio ovladač HS5 Bs. Na přání vrata zavřete dalším stisknutím tlačítka.

 

Bezpečný a pohodlný: 

Pohon garážových vrat s dálkovým ovládáním Hörmann HS5 BS
Pohony garážových vrat s integrovaným rádiovým ovládáním od firmy Hörmann nejsou žádným luxusem, ale trvalým přínosem pro dopravní bezpečnost. Ručním vysílačem lze vrata rychle a bezpečně obsluhovat z auta. Nachází-li se garáž přímo u silnice, je tato technika již téměř nutností: Neboť pak se dá vjet vozidlem z plynoucí dopravy přímo do garáže, aniž by byli omezeni ostatní účastnící provozu.

 Kdo rád vystupuje z auta při větru a dešti nebo uprostřed noci jen proto, aby otevřel garáž? 

S pohony garážových vrat Hörmann máte stále „volnou jízdu“, neboť otevřete garážová vrata i vjezdovou bránu rychle, pohodlně a bezpečně ručním vysílačem z auta. Komfortním a rychlým pohonem SupraMatic, cenově výhodným pohonem ProMatic a ProMatic Akku, což je pohon pro garáže bez připojení elektřiny, nabízí Hörmann inovační techniku pohonů.

 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

V technice pohonů připravil Hörmann řadu nových a vylepšených výrobků. 

 
Pod názvem SupraMatic serie 4 představuje  novou generaci špičkových pohonů, která je již na první pohled nápadná svým novým designem. Pod novým krytem z ušlechtilého kartáčovaného hliníku se nyní skrývá například integrovaný tříkanálový přijímač a řada funkčních inovací. K nim patří samostatně zapínatelné halogenové světlo a o 50 % rychlejší otevírání vrat. 22 cm /s  Kromě toho je jediným stiskem tlačítka dálkového ovladače možné částečné otevření vrat pro větrání.
I v oblasti montáže nabízí Hörmann praktické novinky, konkrétně jednoduché dvouvodičové připojení, které nevyžaduje žádné montážní nářadí. 
Počáteční nastavení typů vrat Hörmann mimořádně usnadňuje programování ovladače. Kromě toho je pohon vrat vybaven přípojkou pro integraci do systému domovní sběrnice. 
Rovněž nový je čtyřkanálový dálkový ovladač.
 
INOVACE MOTORIZACÍ HÖRMANN serie 4
 
Také vysoce kvalitní pohon ProMatic serie 4  se  představí v kompletně přepracovaném provedení. Pod jeho novým plastovým krytem se nyní také skrývá integrovaný přijímač a dvouvodičové zapojení se snadnou montáží pomocí konektorů bez nutnosti použití nářadí. Výměna žárovky je rovněž proveditelná rychle rukou, bez nutnosti snímání krytu pohonu. Také příslušenství pohonu bylo rozšířeno o ergonomicky vylepšený dálkový ovladač, osvětlená tlačítka radiového kódu a vnitřní tlačítka s dvouvodičovým zapojením a snadnou montáží.
Mimořádně komfortní řešení pro garáže bez elektrické přípojky nabízí Hörmann v podobě nového solárního modulu ProMatic Akku Solar o rozměrech 30×40 centimetrů. 
Ten zajišťuje nabíjení akumulátoru a zbavuje tak ProMatic Akku závislosti na externím elektrickém napájení.