MARKÝZY kvalitní stínění pro Váš dům

MARKÝZY kvalitní stínění pro Váš dům

 

Hledáte dokonalý způsob, jak oživit vaši terasu či zahradu? Nejste si jisti, jaký typ markýzy by nejlépe vyhovoval vašim potřebám? Pak jste na správném místě! Vítejte v našem e-shopu plném úžasných markýz, které přinášejí styl, komfort a ochranu před slunečním zářením.

Uvažujete o využití odpočinkových prostor, užitkových zón, nebo možná chcete vylepšit vzhled vaší předzahrádky?
S naší širokou škálou typů a barev látek máte nekonečné možnosti, jak přizpůsobit markýzu vašim individuálním potřebám a vkusu.

A co naše exkluzivní markýza Bramante? To je skutečná perla mezi markýzami! Moderní design, prvotřídní funkčnost a elegantní provedení. S akční cenou a špičkovými technickými parametry je toto to, co hledáte!

Základní ceníková sestava markýzy Bramante zahrnuje látku z 100% akrylu, ramena z extrudovaného hliníku a navíjecí hřídel o průměru 70 mm z hliníku. Konstrukce je standardně bílá (RAL 9010) s práškovým povrchem. Úhel sklonu je nastavitelný v rozmezí od 5° do 70°, a markýza je uchycena do stěny. Ovládání je prováděno klikou, s délkou kliky 1200 mm.

 

Vyberte si ze široké palety barev a vzorů látek a přizpůsobte markýzu podle svého gusta. S bezpečnostními senzory proti větru a nouzovým ovládáním klikou se nemusíte obávat nepříznivého počasí.

 Poohlížíte se po investici do kvalitní markýzy za výhodnou cenu? Pak je to tady! Naše markýzy Bramante vám přinesou nejen ochranu a pohodlí, ale také jedinečný styl vašeho venkovního prostoru.

 Užijte si slunečné dny na terase s naší markýzou Bramante a nechte se unést pohodlím a elegancí, kterou přináší. Stačí jediný klik a vaše terasa se promění v oázu klidu a relaxace! Neotálejte a objednejte si svou markýzu ještě dnes!


Všechny naše markýzy jsou navrženy s ohledem na bezpečnost a dlouhou životnost. Navíc jsou vybaveny bezpečnostními senzory proti větru, které automaticky reagují na silný vítr a zajistí zavření markýzy, aby se předešlo poškození konstrukce nebo látky.

Vyzkoušejte naše markýzy Bramante a přidejte do svého domova elegantní design a účinnou ochranu před slunečním svitem. Získejte kvalitní markýzu za výhodnou cenu a vychutnejte si pohodlí a styl na vaší terase nebo ve vaší zahradě.