SOMFY prodej originálních dálkových ovladačů Somfy řady RTS a io pro pohony garážových vrat a bran SOMFY

SOMFY prodej originálních dálkových ovladačů Somfy řady RTS a io pro pohony garážových vrat a bran                                                       

Zvýšte Pohodlí a Bezpečnost S Ovladači Vrat a Bran SOMFY RTS a io**

Garážová vrata a brány jsou klíčovými prvky domovů, a výběr správného ovladače může výrazně zlepšit jejich funkčnost. SOMFY, špičkový výrobce v oblasti pohonů pro garážová vrata a brány, představuje originální dálkové ovladače ze svých řad RTS a io, které nabízejí nejen bezpečnost, ale i pohodlí.

Bezdrátová Technologie RTS:

Ovladače řady RTS využívají moderní bezdrátovou technologii, což znamená bezstarostné ovládání vašich vrat a bran z pohodlí vašeho vozidla či domova. Snadná instalace a široký dosah jsou jedny z hlavních výhod této technologie. Navíc můžete ovládat více zařízení pomocí jediného ovladače, což přináší praktičnost do každodenního života.

Io-homecontrol pro chytrý domov

Pro ty, kteří hledají více než jen ovladač, přichází řada io s technologií io-homecontrol. Tato inteligentní technologie vám umožňuje propojit ovladače s dalšími chytrými zařízeními ve vašem domě. Můžete synchronizovat pohyb vrat s osvětlením nebo klimatizací, což vytváří chytrý a efektivní domovní prostředí.

 Elegantní Design a Intuitivní Ovládání

Ovladače SOMFY nejsou jen technologickým pokrokem, ale i designovým kouskem. Elegantní provedení a intuitivní ovládání tlačítek vám umožňují snadné ovládání pohybu vrat a bran. Stylový vzhled ovladačů se snadno začlení do estetiky vašeho domova.

 Zvýšená bezpečnost:

SOMFY klade velký důraz na bezpečnost. Ovladače jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivou ochranu vašeho domova. Kódované signály a moderní šifrování zabraňují neoprávněnému přístupu, což chrání vaše majetky a vaši rodinu.

Investujte do kvalitního ovladače vrat a bran od SOMFY a získejte klíč k pohodlnému a bezpečnému ovládání vstupu do vašeho domova. S technologiemi RTS a io vás SOMFY posouvá do nové éry ovládání, kde spojuje eleganci, výkon a inteligenci. Vaše garážová vrata a brány si zaslouží to nejlepší - vyberte SOMFY pro dokonalé řízení a bezpečnost vašeho domova.

Somfy Keygo RTS a io  4-kanálový dálkový ovladač frekvence 433,42 Mhz 

KEYGO SOMFY RTSKEYGO SOMFY io

Potřebujete vyměnit Váš stávající dálkový ovladač nebo si zpříjemnit provozování Vaší brány nebo vrat  novým typem ovládání například přes mobilní.

Ovladač Somfy  Keytis 2 NS RTS a Keytis 4 RTS dálkový ovladač dosah cca 30 m. Frekvence 433,43 MHz-plovoucí kód určeno pro všechny pohony vrat a bran Somfy v provedení RTS  

Somfy Keytis 2 RTS 4-kanálový dálkový ovladač frekvence 433,42 Mhz 

  • Dálkový ovladač pro pohon Somfy dosah cca 30 m frekvence 433,43 MHz-plovoucí kód

 

Somfy Keytis 4 NS RTS - 4-kanálový dálkový ovladač

  • Dálkový ovladač pro pohon Somfy dosah cca 30 m frekvence 433,43 MHz-plovoucí kód

 

  • ochrana proti krádeži osobním kódem- automatický zámek kláves zabraňuje nechtěnému stisku tlačítka- dosah cca 30 m, frekvence 433,43 MHz- plovoucí kód- napájení: lithiová baterie 2032