Vjezdová samonosná brána,pohony,díly pro výrobu vjezdových bran

Vjezdová samonosná brána-díly pro výrobu vjezdových bran  

 

Vítejte v našem e-shopu na adrese www.bartekvrata-s-r-o.cz! Naše vjezdové brány jsou navrženy pro snadnou obsluhu, buď manuálně nebo s využitím moderních pohonů, které vám umožní jednoduše otevřít a zavřít cestu. Montáž je rychlá a bez zásahů do příjezdové cesty – stačí vytvořit kvalitní základ pro pojezdové vozíky.

Nabízíme široký výběr brán, které jsou vybaveny pohony od renomovaných značek jako Somfy, Hörmann, Came a King Gates. V rámci akce máte možnost získat brány samonosné s integrovaným pohonem ve formě základních sad.


Vjezdové brány a vchodové branky jsou klíčovým prvkem zabezpečení příjezdových cest na pozemek nejen ve Zlíně, Uherském Hradišti, ale po celé České republice. Pro zákazníky hledající kvalitní, praktické a designově atraktivní možnosti, nabízíme široký sortiment kompletních sad pro výrobu samonosných pojezdových bran, ideálních pro rodinné domy.

Varianty vjezdových bran:

• Základní sady bez motoru: Pro ty, kteří preferují jednoduchost a možnost výběru vlastního pohonu.


• Kompletní sady s pohonem: Pro maximální pohodlí a automatizaci otevírání a zavírání vjezdových bran.

Samonosné brány - Základní sady bez pohonu:

• Sestava pojezdů + kvalitní komponenty brány: Kombinace spolehlivých pojezdů a prvotřídních komponentů pro optimální výkon.
• Výběr dle vjezdové šířky brány: Možnost přizpůsobit samonosnou bránu konkrétním potřebám.
• Samonosná varianta: Pro jednoduchost a efektivitu.
• Kvalitní provedení s 8-kolečkovými vozíky a vysoce zátěžovým nosným profilem: Zajišťuje odolnost a spolehlivost i při náročných podmínkách.
• Nosné profily v provedení ocel / základní černý povrch pro zinkování: Esteticky přitažlivé a odolné provedení.
• Zinkovaný nosný profil: Pro dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům.
• Sada kladek a dojezdových kapes pro snadnou instalaci: Zajišťuje pohodlnou a rychlou montáž samonosné brány.

Prozkoumejte naši širokou nabídku a vyberte si optimální řešení pro vaši vjezdovou bránu, která splní nejen bezpečnostní a praktické požadavky, ale i estetické standardy.

 

Bartek vrata kit-fero-sze 02

Vjezdové brány s pohony SOMFY ELIXO a HÖRMANN LINEA MATIC, CAME

přinášejí moderní technologie, které jsou nejen praktické, ale také esteticky atraktivní. Dáváme vám možnost vybrat si z široké škály variant, které jsou navrženy pro různé typy pozemků a domů.

Dnešní vjezdové brány už nejsou jen otočné a ručně ovládané. Naši zákazníci si mohou vybrat produkty, které jsou praktické, snadno ovladatelné a přitom esteticky poutavé. Vzhled vjezdové brány je totiž prvním dojmem, který návštěvníci získají. Při výběru brány nezapomínejte pouze na design, ale především vybírejte kvalitní komponenty, které jsou vhodné pro konkrétní typ brány, protože se jednotlivé varianty liší a ne všechny jsou vhodné na každé místo.

Děkujeme, že jste s námi a těšíme se, že vám pomůžeme vybrat ideální vjezdovou bránu pro vaši nemovitost!