Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

 

 

Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann 

Kvalitní sekční garážová vrata pro rodinné domy

                                                                 

Naše společnost Bartek vrata s.r.o je tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových , křídlových a rolovacích vrat.

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

  • Tradiční dodavatel garážových vrat
  • Zajišťujeme kompletní servis dodávky
  • Vysoká kvalita montážních prací a servisu

Vrata KRUŽÍK 

Kvalitní sekční garážová vrata od předního českého výrobce  

Vrata Kružík mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a  kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vratab jsou vybavena kvalitními pohony  Door Max s kvalitními nylonovými řemeny ,tím pádem mají vrata tichý a klidný chod,  dálkovým ovládáním  a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie

Akce Kružík vrata Akční ceny již od 13225,- Kč včetně DPH 

Pohon Door Max zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat. Všechny stropní pohony mají navíc integrované LED osvětlení. Pohony vrat je možné propojit s dálkovým ovládáním. Stropní pohon Door-max je cenově nejvýhodnější typ pohonu pro privátní vrata, který máme v nabídce.

Pohon Door Max rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .Příslušenství Door Max se zárukou 24 měsíců nabízí dobrou  bezpečnost ovládání vrat a kvalitní zpracování všech detailů . Příslušenství pro pohony Door Matic  splňují veškeré normy a požadavky EU

Záruka na pohon je 36 měsíců.

Vrata Hörmann 

Vrata Hörmann jsou vyráběna  dle nových evropských norem a   splňuji nejnovější technické normy EU.Mohou mít libovolný tvar a dekor dle  panelů. 

Základní řada dekorů vrat je středová drážka a hladký panel .

Základní barevné  dekory jsou bílá RAL 9010 RAL 8028 hnědá RAL 7116 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony Hörmann s nylonovým řemenem  a  2 kusy  dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie.

Sekční garážová vrata kvalitní sekční vrata již od 15 924,- Kč

Kvalitní stropní pohony Hörmann řady ProLift nebo  řada ProMatic Bisecur zaručují klidný a tichý chod Vašich vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

      

 

Petr artek, jednatel společnosti

Kontaktujte nás