Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

 

Akce garážová vrata Kružík a garážová vrata Hörmann nabídka kvalitních garážových vrat pro rodinné domy

 

Potřebujete kvalitní garážová vrata?

            .... nehledejte máme pro Vás řešení 

                                                                                                       

Společnost Bartek vrata s.r.o. 

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. 

Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

  • Tradiční dodavatel garážových vrat
  • Zajišťujeme kompletní servis dodávky
  • Vysoká kvalita montážních prací a servisu

 

Vrata KRUŽÍK 

Kvalitní sekční garážová vrata od předního českého výrobce  

Vrata Kružík mohou mít libovolný tvar a dekor dle panelů použitých při výrobě.Základní řada dekorů vrat je lamela, středová drážka, panel hladký a  kazeta a v poslední době také zákazníky oblíbený panel s V-prolisem ve stříbrné barvě  nebo  ve velmi žádaném odstínu RAL 7016 antracit.Vratab jsou vybavena kvalitními pohony  Door Max s kvalitními nylonovými řemeny ,tím pádem mají vrata tichý a klidný chod,  dálkovým ovládáním  a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie

Akce Kružík vrata Akční ceny již od 13225,- Kč včetně DPH 

Kvalitní pohon Door Max  zaručuje klidný chod vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat. Všechny stropní pohony mají navíc integrované LED osvětlení. Pohony vrat je možné propojit s dálkovým ovládáním. Stropní pohon Door-max je cenově nejvýhodnější typ pohonu pro privátní vrata, který máme v nabídce.

Pohon Door Max rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .Příslušenství Door Max se zárukou 24 měsíců nabízí dobrou  bezpečnost ovládání vrat a kvalitní zpracování všech detailů . Příslušenství pro pohony Door Matic  splňují veškeré normy a požadavky EU

Záruka na pohon je 36 měsíců.

Vrata Hörmann 

Vrata Hörmann jsou vyráběna  dle nových evropských norem a   splňuji nejnovější technické normy EU.Mohou mít libovolný tvar a dekor dle  panelů. 

Základní řada dekorů vrat je středová drážka a hladký panel .

Základní barevné  dekory jsou bílá RAL 9010 RAL 8028 hnědá RAL 7116 antracit.Vrata jsou vybavena kvalitními pohony Hörmann s nylonovým řemenem  a  2 kusy  dálkových ovládačů a nouzovým obdlokováním vrat při výpadku elektrické energie.

Sekční garážová vrata kvalitní sekční vrata již od 15 125,- Kč

Kvalitní stropní pohony Hörmann řady ProLift a ProMatic serie 3 Bisecur zaručují klidný a tichý chod Vašich vrat s plynulým rozjezdem a dojezdem vrat.Pohon rozpozná překážky a automaticky reverzuje chod vrat v prostisměru zavírání vrata bezpečně zastaví  a zabrání poškození vratového křídla .

      

 

Petr artek, jednatel společnosti

Kontaktujte nás