AKCE stropní pohon garážových vrat King Gates kvalitní pohon garážových sekčních vrat

 

AKCE KING GATES 

KVALITNÍ STROPNÍ POHONY  

PRO SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA  

Každá kvalitní garážová vrata potřebují i kvalitní a spolehlivý stropní pohon.

Proto nabízíme kvalitní stropní pohony pro sekšní garážová vrata  a to motorizaci vrat King Gates  typové řady OVO / nově pod označením ELEVO/a BOOK s nylonovým řemenem a s regulací plynulého rozjezdu a dojezdu garážových vrat .

Pohony King GAtes jsou vybaveny systémem pro rozopoznání překážky v dráze vrat a následným reverzním pohybem zabraňujicím poškození Vašich vrat.

Pohony KING GATES OVO / nově pod označením ELEVO/ 

mají moderní design, nízkou spotřebu el energie vlastní osvětlení díky úsporným žárovkám- popřípadě LED instalaci. Standartní dodávka stropních nebo průmyslových pohonů obsahuje vždy minimálně 1 kus dálkového ovládání.

Automatizace sekčních garážových vrat až do 10m2

 

Nová automatizace Ovo / nově pod označením ELEVO/ je ideálním řešením pro otevírání a zavírání sekčních vrat až do 10 m2. K dispozici ve dvou různých sestavách s 3-m dráhou předem sestavenou v jednom kusu nebo ve třech délkách jednoho metru.

Instalace je velmi jednoduchá a vyžaduje jen několik minut.

Připojení sestavy motoru ke koleji je extrémně rychlé pomocí čtyř šroubů a pokud jsou na střeše překážky, je hlava motoru navržena tak, aby byla otočena o 90 ° vzhledem k ose koleje.

Cestovné omezení je automatické a rychlost může být nastavena až na 14 cm / s. Technologie řízení snímače zaručuje rychlé obrácení pohybu v případě nárazu, jak je stanoveno v současných normách a předpisech.

Pohony jsou vybaveny inteligentní elektronikou, která dokáže rozpoznat překážku v pohybu vrat a zajistit bezpečný chod vrat .Jednak s použitím bezpečnostních fotozávor nebo bezpečný provoz bez těchto bezpečnostních prvků.V případě doplnění vrat o sadu fotozávor ziskáte jistotu bezpečného provozu při obsluze Vašich garážových vrat.

S připojenou fotozávorou je možné nastavit automatické zavření vrat bez Vaší přítomnosti což zvyšuje komfort obsluhy vrat.

Pohony KING GATES  disponují vestavěnou sílou zavírací hrany vrat .

Vrata při nájezdu na překážku např.kufr automobilu -okamžitě REVERZUJÍ a zabrání tak poškození Vašeho vozu .

Automatizace sekčních garážových vrat až do 12 m2 a vrata až do výšky 2,5m.

Pohony BOOK  jsou inovativní automatizace KINGgates pro sekční vrata.

 

K dispozici ve verzích 600N a 1000N s řemenovým pohonem se 6 ocelovými kabely a v provedeních 600 Led a 1000 Led s vestavěným osvětlením pro zlepšení osvětlení v garáži.

Doby instalace jsou optimalizovány pomocí 3 nebo 4 m předem smontovaných tratí a řízením jízdy pomocí snímače, čímž je minimalizováno programování a zaručena rychlá reakce na překážky.

Možnost rotace (0 ° -90 °) připevnění motoru k dráze umožňuje jeho instalaci i v mělkých garážích. 
Obzvláště spolehlivý a tichý řemenový pohon s pomocí 18-zubového pastorku eliminuje nebezpečí uklouznutí, takže kniha je příkladem kreativity vyrobené v Itálii a vyrobené v KINGgates.

Book pohon je také k dispozici ve verzi kitu.

VÝHODY MOTORIZACE VRAT KING GATES OVO BOOK  

  • tichý chod vrat s použitím nylonových řemenů
  • vrata s plynulým rozjezdem a dojezdem
  • vrata reverzují při nájezdu na překážku- nedojde k poškození vrat
  • jednoduchá obsluha 
  • 4-kanálové dálkové ovládání vrat frekvence 433 MHz 

Kontaktujte nás