AKCE stropní pohon garážových vrat King Gates kvalitní pohon garážových sekčních vrat

 

AKCE KING GATES KVALITNÍ STROPNÍ POHONY PRO SEKČNÍ GARÁŽOVÁ VRATA  

Každá kvalitní garážová vrata potřebují i kvalitní a spolehlivý stropní pohon.

Proto nabízíme kvalitní stropní pohony pro sekšní garážová vrata  a to motorizaci vrat King Gates  typové řady OVO / nově pod označením ELEVO a BOOK s nylonovým řemenem a s regulací plynulého rozjezdu a dojezdu garážových vrat .

Pohony King GAtes jsou vybaveny systémem pro rozopoznání překážky v dráze vrat a následným reverzním pohybem zabraňujicím poškození Vašich vrat.

Pohony KING GATES OVO / nově pod označením ELEVO 

Pohony ELEVO mají moderní design, nízkou spotřebu el energie vlastní osvětlení díky úsporným žárovkám- popřípadě LED instalaci. Standartní dodávka stropních nebo průmyslových pohonů obsahuje vždy minimálně 1 kus dálkového ovládání.

Automatizace sekčních garážových vrat až do 10m2

 

Nová automatizace Ovo / nově pod označením ELEVO/ je ideálním řešením pro otevírání a zavírání sekčních vrat až do 10 m2. K dispozici ve dvou různých sestavách s 3-m dráhou předem sestavenou v jednom kusu nebo ve třech délkách jednoho metru.

Instalace je velmi jednoduchá a vyžaduje jen několik minut.

Připojení sestavy motoru ke koleji je extrémně rychlé pomocí čtyř šroubů a pokud jsou na střeše překážky, je hlava motoru navržena tak, aby byla otočena o 90 ° vzhledem k ose koleje.

Cestovné omezení je automatické a rychlost může být nastavena až na 14 cm / s. Technologie řízení snímače zaručuje rychlé obrácení pohybu v případě nárazu, jak je stanoveno v současných normách a předpisech.

Pohony jsou vybaveny inteligentní elektronikou, která dokáže rozpoznat překážku v pohybu vrat a zajistit bezpečný chod vrat .Jednak s použitím bezpečnostních fotozávor nebo bezpečný provoz bez těchto bezpečnostních prvků.V případě doplnění vrat o sadu fotozávor ziskáte jistotu bezpečného provozu při obsluze Vašich garážových vrat.

S připojenou fotozávorou je možné nastavit automatické zavření vrat bez Vaší přítomnosti což zvyšuje komfort obsluhy vrat.Pohony KING GATES  disponují vestavěnou sílou zavírací hrany vrat .Vrata při nájezdu na překážku např.kufr automobilu -okamžitě REVERZUJÍ a zabrání tak poškození Vašeho vozu .Automatizace sekčních garážových vrat až do 12 m2 a vrata až do výšky 2,5m.

Pohony BOOK  jsou inovativní automatizace KINGgates pro sekční vrata.

K dispozici ve verzích 600N a 1000N s řemenovým pohonem se 6 ocelovými kabely a v provedeních 600 Led a 1000 Led s vestavěným osvětlením pro zlepšení osvětlení v garáži.

Doby instalace jsou optimalizovány pomocí 3 nebo 4 m předem smontovaných tratí a řízením jízdy pomocí snímače, čímž je minimalizováno programování a zaručena rychlá reakce na překážky.Možnost rotace (0 ° -90 °) připevnění motoru k dráze umožňuje jeho instalaci i v mělkých garážích. 

Obzvláště spolehlivý a tichý řemenový pohon s pomocí 18-zubového pastorku eliminuje nebezpečí uklouznutí, takže kniha je příkladem kreativity vyrobené v Itálii a vyrobené v KINGgates.

Book pohon je také k dispozici ve verzi kitu.

VÝHODY MOTORIZACE VRAT KING GATES OVO BOOK  

  • tichý chod vrat s použitím nylonových řemenů
  • vrata s plynulým rozjezdem a dojezdem
  • vrata reverzují při nájezdu na překážku- nedojde k poškození vrat
  • jednoduchá obsluha 
  • 4-kanálové dálkové ovládání vrat frekvence 433 MHz 

Kontaktujte nás