Bartekvrata s.r.o. specializovaný e-shop pro garážová vrata , vjezdové brány , pohony vrat a bran www.obchod.bartekvrata.cz

OMEZENÍ PROVOZU 
 
V době od 19.7.2018- 20.7.2018 bude provoz e shopu přerušen z důvodu  plánované odstávky 
 Objednávky přijaté v tomto období budou zpracovány a expedovány v následujícím 31. týdnu 
 Děkujeme za pochopení 

Vážení zákazníci,

Potřebujete kvalitní garážová vrata, pohon pro vjezdovou bránu nebo třeba markýzu, díly pro výrobu brány nebo vchodové branky? Náhradní ovladač pro vrata nebo bránu a jiné příslušenství či náhradní díly?

 Pak jste na správném místě!

Dovolujeme si Vám nabídnout služby našeho specializovaného e-shopu www.obchod.bartekvrata.s.r.o.

 Náš obchod je zameřen na prodej a dodávky garážových vrat, vjezdových bran a pohonů pro vjezdové brány.

Dále u Nás najdete kompletní sotriment náhradních dílů,dálkových ovladačů, pohonů pro vjezdové brány a pohonů pro garážová vrata.  Více informací o akcích na garážová vrata Kružík a Hörmann najdete níže ........ 

Akční nabídka garážových vrat Kružík a Hörmann pro rok 2019  

 

 

      AKCE garážová vrata Kružík  

 

 

     AKCE garážová vrata Hörmann

 

Akční nabídka pohonů SOMFY pro posuvné brány Somfy Elixo a křídlové brány Somfy Ixengo

ELIXO 3S24V RTS a ELIXO 500 oi

Pohony SOMFY pro posuvné brány k rodinným domům Kvalitní pohony s moderním designem a novou řadou elektroniky SOMFY pro posuvné a samonosné brány .

 

 

 

 IXENGO L230 24V RTS komfortní sada Kvalitní pohony pro 2-křídlové vjezdové brány SOMFY včetně 2 kusů dálkových ovladačů,majáku,fotozávory a záložního zdroje pro chod brány při výpadku el. energie.

 Akce Somfy platí pro vybrané pohony včetně pohonů typu io /chytré pohony řady io ovládané mobilním telefonem / Záruka na pohony Somfy je 36 měsíců.

 

AKCE DOPRAVA ZDARMA

Akce platí pouze pro označené produkty v Našem e-shopu.

Vážení zákazníci,

dovoluji si Vám nabídnout vybrané výrobky znašeho specializovaného e-shopu zaměřeného na dodávky garážových vrat, vjezdových bran a pohonů pro vjezdové brány a garážová vrata .

 

   Potřebujete kvalitní garážová vrata, pohon pro vjezdovou bránu nebo třeba markýzu, díly pro výrobu brány nebo vchodové branky?

Kompletní sortiment ZDE 

 

 Náhradní ovladač pro vrata nebo bránu nebo  jiné příslušenství či náhradní díly? 

Kompletní sortiment ZDE   

 

Dále dodáváme kvalitní díly a sety pro výrobu vjezdových samonosných a posuvných bran a dílů pro výrobu bran křídlových a vstupních branek .

Kompletní sortiment ZDE  

 

 

Potřebujete kvalitní markýzu ?

Kompletní sortiment ZDE 

 

Naše společnost je již tradičním dodavatelem kvalitních sekčních garážových vrat privátních, průmyslových vrat, křídlových garážových vrat a rolovacích vrat. Našim zákazníkům zajišťujeme kompletní servis dodávky od konzultace, zaměření a instalace včetně záručního a pozáručního servisu dodávaných výrobků.

Jsme na trhu již od roku 1999 což je zárukou pro naše zákazníky spolehlivost dodávek a zajišťovánim kvalitních služeb a komponentů našim zákazníkům

Společnost Bartek vrata s.r.o. disponuje vlastními montážními a servisními techniky, kteří pravidelně procházejí školeními u výrobců a dodavatelů. Díky tomu je zajištěna vysoká kvalita montážních prací a déle pak zajištění kvalitního záručního a také pozáručního servisu.

Jsme tradiční dodavatel garážových vrat a příslušenství pro výrobu vrat a bran pro celou ČR!

Zajišťujeme jak zákaznický, tak technický servis dodávaných výrobků.

Tento specializovaný e-shop je součástí společnosti  Bartek vrata s.r.o.

Pokud si chcete objednat výrobky v pohodlí Vašeho domova a nejste si jisti správným výběrem např. pohonů pro garážová vrata a vjezdové brány, vyběrem vhodného ovladače  pro Váš stavajicí pohon vrat nebo brány, nebo potřebujete poradit ohledně rozměru vrat, případně jejich příslušenství, neváhejte nás kontaktovat 

Na telefonním čísle 774488595 Vám rádi odpovíme na Vaše dotazy každý pracovní den od pondělí do pátku v době od 8 do 16 hodin.

Nebo také na e-mailu: bartekvrata@seznam.cz

Věříme, že si u Nás vyberete

S pozdravem  

Petr artek, jednatel společnosti

 

Kontaktujte nás